Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

 

 
Для переходу у відповідний розділ натисніть на назві або зображенні

 

  

 

   

  
 
 
 
 Реклама-Оголошення
 
Реклама в газеті
 
Передплата
 
Про нас 

У Львові перевізники змусили платити за проїзд усіх пенсіонерів, а у Тернополі пільги залишились

Перевізники Львова прийняли одностороннє рішення зобов’язати усіх пенсіонерів з 20 січня 2018 року платити за проїзд.

У Івано-Франківську у понеділок-вівторок приватні перевізники вимагають підвищення тарифу до 5 гривень. У Тернополі не без проблем, але електронна система оплати за проїзд у транспорті – налагоджується. Пенсіонерам та пільговикам збережено право на пільговий квиток, а усі власники «Карти тернополянина» сплачують за проїзд 4 грн у маршрутках і 3 грн у тролейбусах.

Що у Львові

Після 20 січня пенсіонери у Львові та Львівській області платитимуть за проїзд. Таке рішення автотранспортних підприємств регіону.  Про це повідомляє ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» у Фейсбуці.

Крадуть

Дільничні офіцери поліції Кам’янка-Бузького ВП затримали злодія, який займався крадіжками каналізаційних люків. Напротязі січня у м. Кам'янка-Бузька, викрали 3 люки. Крім цього, в ніч на 16.01.2018 року у селищі Добротвір, з тепломережі, яка належить Добротвірській ТЕС, викрали 8 каналізаційних люків. Працівниками поліції по «гарячих слідах» встановлено та затримано раніше судимого 50-ти річного місцевого мешканця, в якого на подвір’ї по місцю проживання вилучено 11 каналізаційних люків. Відомості по даних фактах внесені в ЄРДР за поередньою кваліфікацією ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України, що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

 

Кам'янка-Бузький Відділ Поліції

 

Дільничний офіцер поліції затримав раніше судимого чоловіка із наркотичною речовиною. 11.12.2017 в м. Камянка-Бузька, під час перевірки документів та поверхневому огляді працівник поліції зупинив 42-річного місцевого мешканця, оскільки останній знаходився у дратівливому та некадекватному стані, та виявив при ньому речовину темно-зеленого кольору, у висушеному стані рослинного походження у політиленовому пакеті, вагою 10 грам. Дану речовину вилучено та скеровано для експертного дослідження. Попередньо, подію кваліфікують за ч.1 ст.309 ККУ (Зберігання наркотиків), де санкцією статті передбачено обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. 

 

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

 

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Нагадаємо, безоплатна вторинна правова допомога (далі – БВПД) полягає в отриманні захисту, представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Її надають юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – центри), або бюро правової допомоги, а також адвокати, які співпрацюють із центрами. Послуги юристів та адвокатів оплачує держава.

Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають найбільш чутливі та соціально незахищені категорії осіб, такі як: діти-сироти, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у том числі й учасники АТО), малозабезпечені, люди з інвалідністю, переселенці та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, біженці, та інші відповідно до ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Із внесеними законодавчими змінами право на всі види БВПД отримали й особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Центри отримали нові повноваження щодо роботи із цією категорією, які полягають у:

ü  Забезпеченні надання безоплатної правової допомоги постраждалим особам, у тому числі на базі загальних та спеціальних служб підтримки постраждалих осіб;

ü  Взаємодії із іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

ü  Звітування про результати здійснення повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», особою, яка постраждала від домашнього насильства є будь-яка особа, яка зазнала домашнього насильства у будь-якій формі.

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» зазначає, що особою, яка постраждала від насильства за ознакою статі є особа, яка зазнала насильства за ознакою статі.

Насильство за ознакою статі – діяння, спрямовані проти осіб через їхню стать, або поширені в суспільстві звичаї чи традиції (стереотипні уявлення про соціальні функції (становище, обов'язки тощо) жінок і чоловіків), або діяння, що стосуються переважно осіб певної статі чи зачіпають їх непропорційно, які завдають фізичної, сексуальної, психологічної або економічної шкоди чи страждань, включаючи погрози таких дій, у публічному або приватному житті.

Крім того, згаданими законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на БВПД.

Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти. Центр знаходиться у м Буську по вул. Петрушевича 8. Тел:(03264) 2-11-12. бюро правової допомоги Буського МЦ з БВПД в м. Броди вул. Щурата 8. Тел: (03266) 25-113, м. Кам’янка-Бузька вул. Я. Мудрого 17 б. Тел: (03254)23-069, м. Золочів вул. Валова 4. Тел: (03265) 70-091, та м. Радехів вул. Відродження 7. Тел: (03255) 41-079.

Безоплатна правова допомога є доступною послугою якою можуть скористатися всі мешканці нашого краю.

Директор                                                                       Скочко І. Я.

 

вул.Петрушевича ,8

м.Буськ, 80500, Україна

 

Тел:(03264)2-11-12

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

www.legalaid.gov.ua

 

 

 

БУСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 


НЕ СПАТИ 12 ДНІВ!

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

ДЕТАЛІ:
Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з «потойбічного світу»…

В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.

На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова". Чекаємо підтвердження.

Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі:

- відчуженість
- втома 
- постійно хоче спати
- сидить в мережі посеред ночі
- з’являються порізи на руках

Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!

Кам'янка-Бузький Відділ Поліції поширив допис від Уповноваженого  Президента України з прав дитини Микола Кулеби. 

 

ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Восьмирічній Роксолані Лазар з м. Кам’янка-Бузька Львівської області потрібна допомога. У дівчинки діагностували рідкісне захворювання судин головного мозку, яке супроводжується повільним звуженням просвіту мозкових артерій.

Дитину може врятувати дороговартісна операція, а коштів, які збирають батьки, родичі, друзі та місцеві мешканці, не вистачає. Тому звертаються до небайдужих допомогти фінансово.

«Дитину готові прооперувати у Швейцарії. Вартість операції – 130 тисяч доларів. Це космічна сума для нашого міста. Батьки у відчаї, а ми, місцеві мешканці, стараємося зі всіх сил допомоги дитині, але цього замало. Тому просимо допомогти небайдужих», – звертається одна із мешканок м. Кам’янка-Бузька Львівської області.

РЕКВІЗИТИ:

4149499104250624 – одержувач Лазар Вікторія Олександрівна (мама).

Тел.+38067282320 

Новый слой...
Новый слой...